הדמיה להמחשה בלבד!

1

בניין

1

יח"ד

1 - 1

קומות

אודות הפרויקט

אלמוגים אור ים הוא פרויקט המהווה בשורה חדשה והזדמנות של פעם בחיים. בפרויקט 253 יח"ד, מתוכן 154 יח"ד במסגרת תוכנית מחיקר למשתכן של משרד השיכון והבינוי שיוקמו במתחם שבו 8 בניינים בני 5 עד 9 קומות לצד שטחי ענק ירוקים.

הפרויקט נולד על עתודת קרקע באחד האזורים המבטיחים של ישראל – בין קיסריה לאור עקיבא.

אודות חברת אלמוגים

אלמוגים הינה חברת ייזום ובנייה ציבורית הנסחרת בבורסה ונחשבת כבר למעלה מ-34  שנים לאחת מחברות הנדל”ן היציבות והמבוססות ביותר בישראל. אלמוגים הינה יזמית החתומה עד כה על בניית כ-3500 יחידות דיור, ועל הולדת שכונות מגורים ומתחמי מסחר בני עשרות אלפי מ”ר בכל רחבי ישראל.

את אלמוגים הקימו ב-1986 בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון, מר עמי בר משיח ומר מריו זוזל, מתוך תחושת שליחות ואהבת הארץ. שותפותם האמיצה דבקה גם כיום בצוות חברה המונה כ-100 עובדים במחלקות השונות. כבר בשנותינו הראשונות פעלנו רבות כחברה משכנת, במסגרת מפעלי הבנייה האדירים שהביאו איתם גלי העלייה מברית המועצות, ומאז ועד היום אנו בונים ומשווקים מבחר פרויקטים למגורים ברחבי הארץ במיקומים שבחרנו בקפידה, על מנת להבטיח השקעות ראויות ונכונות לכם, לקוחותינו, באחת ההחלטות החשובות שתעשו בחיים -רכישת בית.

*ההדמיות להמחשה בלבד
*התכניות באתר האינטרנט הן להמחשה בלבד

הדמיה להמחשה בלבד!

סינון דירה לפי מאפיינים

המחירים כוללים מע"מ

העיר והסביבה

שכונת אור ים שבה מוקם הפרויקט, נבנית כסביבת מגורים עצמאית ומשגשגת, כמו עיר קטנה בפני עצמה ובה כל מה שמשפחה צריכה. גולת הכותרת של האזור – בטיחות הילדים. לכן התכנון בוצע כך, שלדוגמה, לא יהיה צורך בחציית כבישים. זאת, בנוסף לכל מוסדות החינוך והקהילה החדשים העתידים לקום בה לשירות התושבים כדי שלא יצטרכו לצאת ממנה. את השכונה יעשירו אגמים מלאכותיים ופיתוח סביבתי עשיר ביותר.

המיקום המושלם של אור הים בין כביש 2 לכביש 4, מוסיף לכל שלל יתרונותיה: מרחק הליכה בלבד בשבילים ייעודיים בשכונה או נסיעה קצרצרה כבר תביא אתכם לחופי הים המרהיבים של הכרמל ושל קיסריה. בנוסף,  רק דקותיים יקח לכם להגיע לחדרה, 10 דקות לאזורי התעסוקה של נתניה, 12 דקות נסיעה לכביש 6 ורק חצי שעה לתל-אביב או לחיפה. מעבר לכך, החברות האמונות על המיזם מתכוונות להפעיל שאטל לנסיעה למקומות העבודה, לנוחיות התושבים.

תפריט